Tools
Login

UUDRH - UDRUGA UĆENIČKIH DOMOVA REPUBLIKE HRVATSKE

LOADING
PREV
NEXT
http://uudrh.hr/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/335186100769slika90.jpg
http://uudrh.hr/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/100418predjednik.jpg

Republika Hrvatska UUD

  • Udruga učeničkih domova
  • Susret s Predsjednikom

Udruga učeničkih domova

Dobro došli na službene stranice Udruge učeničkih domova Republike Hrvatske!

Više

Susret s Predsjednikom

Susret s Predsjednikom RH Ivom Josipovićem.

Više
You are here: Naslovnica » TIJELA UUDRH
Četvrtak, 15 Stu 2018

Tijela UUDRH

Predsjednica : Ljubica Banović: Učenički dom Marije Jambrišak, Zagreb

Predsjedništvo:

1. Mirjana Režić: Srednjoškolski đački dom Osijek - Istočna Hrvatska
2. Stjepan Brlas: Učenički dom Virovitica – Zapadna Hrvatska
3. Suzana Jambrešić: Učenički dom Dora Pejačević, Zagreb - Središnja Hrvatska
4. Dr.sc. Grgo Luburić: Učenički dom Maksimir, Zagreb - Središnja Hrvatska
5. Mr.sc. Edita Stilin: Dom učenika Sušak, Rijeka - Zapadna Hrvatska
6. Milica Meštrović: Učenički dom Pula – Zapadna Hrvatska
7. Marica Pendo: Ženski đački dom Dubrovnik, Dubrovnik – Južna Hrvatska
8. Mladen Kamenjarin: Učenički dom Split – Južna Hrvatska


Aktiv odgajatelja (državni):

1. Božica Krajnović: Učenički dom „Hrvatskog radiše" Osijek - Istočna Hrvatska
2. Renato Lukavečki: Učenički dom Varaždin – Sjeverna Hrvatska
3. Sanja Posavec – Španović: U.D. Škole za med. sestre Mlinarska – Središnja Hrvatska
4. Natalija Sonički - Učenički dom Karlovac - Zapadna Hrvatska
5. Ivan Đula: Srednjoškolski đački dom Zadar – Južna Hrvatska

Aktiv stručnih suradnika (državni):

1. Karolina Jukić, Srednjoškolski đački dom Osijek – Istočna Hrvatska
2. Andreja Bratiščak Baranašić, U.D. Graditeljske škole Čakovec - Zapadna Hrvatska
3. Željka Hrvoj, Učenički dom Ivana Mažuranića Zagreb - Središnja Hrvatska
4. Elizabeta Galić-Papić, Dom učenika Sušak, Rijeka – Zapadna Hrvatska
5. Darija Stanić, Ženski đački dom Dubrovnik - Južna Hrvatska

Državna komisija za kulturu:

1. Jelena Bojčić: Učenički dom Novi Zagreb, Zagreb, predsjednica
2. Mirjana Pintar: Mihajlović Dom učenika srednjih škola Bjelovar
3. Kristina Jurić: Učenički dom Trgovačke i komercijalne škole Davor Milas, Osijek
4. Silvija Katavić: Učenički dom Split
5. Željko Bužeta: Učenički dom Pula

Državna komisija za sport:

1. Zlatko Knežević: Učenički dom Franjo Bučar, Zagreb, predsjednik
2. Dražen Jurković: Učenički dom Virovitica
3. Joco Đukić: Učenički dom Hrvatskog Radiše, Osijek
4. Ivan Kovčalija: Učenički dom Pula
5. Željko Validžić: Učenički dom Split


Ljubica Banović:  Učenički dom Marije Jambrišak,Zagreb,

Predsjedništvo:

1. Mirjana Režić:  Srednjoškolski đački dom Osijek-   Istočna hrvatska

2. Stjepan Brlas:  Učenički dom Virovitica, – Zapadna hrvatska

3. Suzana Jambrešić: Učenički dom Dora Pejačević,Zagreb,- Središnja Hrvatska

4. Dr.sc. Grgo Luburić: Učenički dom Maksimir,Zagreb,- Središnja Hrvatska

5. Mr.sc.Edita Stilin:  Dom učenika Sušak,Rijeka, - Zapadna Hrvatska

6. Milica meštrović:  Učenički dom Pula – Zapadna Hrvatska

7. Marica Pendo: Ženski đački dom Dubrovnik,Dubrovnik – Južna Hrvatska

8. Mladen Kamenjarin: Učenički dom Split –južna Hrvatska

Aktiv odgajatelja ( državni):

1.Božica  Krajnović: Učenički  dom „Hrvatskog radiše“ Osijek  - Istočna Hrvatska

2.Renato  Lukavečki: Učenički  dom Varaždin – Sjeverna Hrvatska

3.Sanja Posavec –Španović:U. d. Škole za med. sestre Mlinarska – Središnja Hrvatska

4.Natalija  Sonički -  Učenički  dom  Karlovac - Zapadna Hrvatska

5.Ivan  Đula: Srednjoškolski  đački dom Zadar – Južna Hrvatska

Aktiv stručnih suradnika ( državni):

1. Karolina Jukić, Srednjoškolski đački dom Osijek – Istočna Hrvatska

2.Andreja Bratiščak Baranašić,U.d.Graditeljske škole Čakovec Zapadna Hrvatska

3. Željka Hrvoj, Učenički dom Ivana Mažuranića Zagreb-Središnja Hrvatska

4. Elizabeta Galić-Papić, Dom učenika Sušak, Rijeka – Zapadna Hrvatska

5. Darija Stanić, Ženski đački dom Dubrovnik   - Južna Hrvatska

Državna komisija za kulturu:

1. Jelena Bojčić: .Učenički dom Novi Zagreb,Zagreb,predsjednica

2. Mirjana Pintar: Mihajlović Dom učenika srednjih škola Bjelovar

3. Kristina Jurić: Učenički dom Trgovačke i komercijalne škole Davor   Milas,Osjek

4. Silvija Katavić: Učenički dom Split

5. Željko Bužeta: Učenički dom Pula

Državna komisija za sport:

1. Zlatko Knežević:. Učenički dom Franjo Bučar,Zagreb,predsjednik

2. Dražen Jurković: Učenički dom Virovitica

3. Joco Đukić: Učenički dom Hrvatskog Radiše,Osijek

4. Ivan Kovčalija: Učenički dom Pula

5. Željko Validžić: Učenički dom  Split